Życzenia Wielkanocne od Drużyny Hokejomania Sanok

wielkanoc gokejdruzyna

Pierwsza wygrana z Debicą FOTO

Foto. Tomasz SowaIMG 6041-2

2 marca 2014 czwarte i ostatnie spotkanie rundy zasadniczej pomiędzy Hokejomania Sanok –UKH CHEELOO Dębica na sanockiej arenie. Sanoczanie przystąpili do meczu mocno zmotywowani.

Pierwsza tercja i pierwsza szybka akcja pod bramką drużyny sanoczan, Dawid Hućko wymanewrował obrońców i bramkarza Hokejomanii, strzela pierwszą bramkę. To była jedyna bramka dla dębiczan w tej tercji i na całe pół meczu. Sanoczanie szybko przebudzili się z porannego letargu i rozpoczęli zmasowane natarcie na bramkę przeciwnika. Efektem było cztery bramki w ciagu 20 minut.

Druga tercja była bliźniaczo podobna do pierwszej. Pięć bramek dla Hokejomanii i dwie dla Dębicy.

Druga tercja była bardzo podobna. Pomimo starań i wielu szybkich ataków ze strony Hokejomanii udało się strzelic tylko jedna bramkę, a stracic kolejne cztery.

Już w ten weekend zapraszamy na ostatnie mecze przed playoffami. Rywalem sanoczan będzie ekipa Chelloo Dębica. Do tej pory drużyna dębicka dwukrotnie wygrała z Hokejomanią Sanok. Szykują się spore emocje, tym bardziej że w piątek i sobotę na sanockiej arenie rozegrane zostaną pierwsze mecze play off ekstraligi.

Zapraszamy w sobotę, godz. 20.45, niedziela, godz. 8.00.

hokej thumb medium480 339

Plan minimum wykonany, Hokejomania Sanok-LHT Lublin 7:2

W drugim dniu zmagań role się odwróciły. Hokejomanii Sanok wygrała 7:2 z LHT Lublin. Pomimo skromniejszego składu niż dzień wcześniej Hokejomania rozpoczęła mecz z dużą determinacją. Od samego początku większość gry toczyła się pod bramką Lublina. Tomasz Lisowski dwoił się i troił. W pierwszej tercji sanoczanie zdołali strzelić tylko jedną bramkę . W drugiej tercji worek z bramkami rozwiązał się. Aż cztery bramki strzelili zawodnicy z Hokejom,ani Sanok. Trzecia tercja to kontynuacja pierwszej. Co prawda nie padłu już tyle bramek, ale gra zdominowana była przez gospodarzy. Wcześniejsza gorzka przegrana została zastąpiona równie dużą wygraną. Plan minimum z dwumeczu został wykonany.

Przegrana z Lublinem, a miało być inaczej.

Foto. Tomasz SowaIMG 939601.lutego 2014 drużyna Hokejomanii Sanok rozegrała kolejny, trzeci już mecz II liii hokeja grupy wschodniej z LHT Lublin.

Sanoczanie wyszli na mecz bardzo zmotywowani. Zamysł był prosty, wygrać. Pierwsza tercja okazała się bardzo wyrównana, a do szatni zawodnicy zeszli przy wyniku 1:0. Sporo akcji z obu stron. Zacięta walka w środkowej części lodu.

Druga tercja przyniosła już sporo wyjaśnień. Do połowy tercji wynik był wyrównany 2:2. Ale po zmianie bramkarza w Hokejomanii wkradły się błędy i roztargnienie. Nawet powrót na lód pierwszego brakarza nic nie zmienił. Tercja zakończyła się wynikiem 4:2

W trzeciej tercji wynik był jeszcze otwarty. Niestety Hokejomania strzeliła tylko jedna bramkę, a Lublin trzy. Brak wiary w zmianę końcowego wyniku. Miała być wygrana, niestety stało się inaczej.

Kolejne starcia, Hokejomania Sanok-LHT Lublin!

Już w najbliższy weekend 01-02.02.2014 na sanockiej arenie spotkają się drużyny Hokejomanii Sanok i LHT Lublin. Trzy tygodnie temu dwa mecze wygrała Hokejomania.

hokej HOKEJOMANIAvsLUBLIN

Zacięty mecz i zwycięstwo po karnych!

995295 10203060172133132 178760143 n

11.stycznia 2014 drużyna Hokejomanii Sanok rozegrała pierwszy mecz i zarazem inaugurujący II ligę hokeja grupy wschodniej z LHT Lublin.

Drużyna z Lublina bardzo wzmocniła się zawodnikami z Sanoka. Sanoczanie wręcz stanowili filar tego zespołu.

„Hokejomania Sanok” stawiła się mniejszym składem ale nie mniej ambitnym.

Drugi sezon II ligi grupy wschodniej!

Zaczynamy długo oczekiwany sezon 2013/14 II ligi hokeja grupy wschodniej. Inauguracyjny mecz odbędzie się 11.01.2014 w Sanoku pomiędzy „Hokejomania Sanok” i „LHT Lublin” o godzinie 21.00, a w sobotę 12.01.2014 kolejne spotkanie o 11.30. Wszystkich sympatyków hokeja zapraszamy na mecze. Szykuje się kilka personalnych niespodzianek w obu drużynach co z pewnością skutkować będzie ciekawym widowiskiem.

plakat

play offW najbliższy weekend 9-10 marca 2013 w Dębicy odbędzie się Finałowy turniej który wyłowi zwycięzcę grupy Wschodniej II Ligi Hokeja w sezonie 2012/13.

Komplet punktów w Lublinie.

DSC 433702.marca 2013 drużyna Hokejomanii Sanok rozegrała czwarty i ostatni mecz w Lublinie w ramach rozgrywek II Ligii Hokeja. Drużyną gospodarzy było LHT Lublin.

DSC 430902.03.2013 odbędzie się wyjazdowy mecz w Lubelskiej iCEMANI.

Gospodarzami będzie LHT Lublin Hockey Team, a przeciwnikiem HOKEJOMANIA Sanok.

Mecz rozpocznie się o godzinie 22.30. Z drużyną lubelską będzie to czwarte i ostatnie spotkanie w ramach rozgrywek II ligowych.

KKH Kaszowski Krynica- Hokejomania Sanok czwarte spotkanie.

DSC 7295Był to mecz którego wynik niczego nie zmieniłby w tabeli. Hokejomania przyjechała w minimalnym składzie, ale za to bardzo zmotywowana, niestety dla zawodników Sanoka był on bardzo nieudany. Za dużo straconych bramek i mało strzałów na bramkę.

Czwarte i ostatni już raz spotkają się drużyny z Krynicy i Sanoka. KKh w II lidze grupy wschodniej zajmuje pierwsze miejsce, zaś Hokejomania trzecie. Kryniczanie są niekwestionowanym liderem II ligi grupy wschodniej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na krynickie lodowisko w sobotę 16.02.2013 na godz. 18.45. Wstęp wolny.

plakat kkh sanok

DSC 7986Wiadomo było przed meczem, że obie drużyny będą walczyć o zwycięstwo. Ale chyba mało kto przypuszczał że spotkanie rozstrzygnie się dopiero po rzutach karnych, a ostatni karny zadecyduje kto wygra.

Czwarte i ostatnie już starcie odnotują te dwie drużyny. Hokejomania w II lidze grupy wschodniej zajmuje trzecie miejsce, zaś Dębiczanie drugie. Mecze tych klubów zawsze wzbudzają dużo emocji i przyciągają wielu kibiców, a to dlatego że wyniki są na styku. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na sanocką arenę w sobotę 09.02.2013 na godz. 21. Wstęp wolny.

plakat sanok-debica-4

DSC 7295Dla Sanoczan był to bardzo ważny mecz, mecz w którym chcieli pokazać że można powalczyć z przeciwnikiem który jest w tym sezonie poza zasięgiem. Obyło się bez sensacji choć w 43 minucie Hokejomania zbliżyła się do Kryniczan na dwie bramki.

Pierwsza tercja to huragan KKH na sanocką bramkę. Aż sześć bramek strzelono w ciągu 20 minut. Hokejomania w tym czasie odpowiedziała tylko jedną. Strzelcami bramek po stronie gości byli Dubel Damian i Dubel Mateusz. U Sanoczan Sieczkowski Piotr.

W drugiej tercji drużyna Hokejomanii wyciągnęła wnioski. Pomimo dużej straty w pierwszej części meczu podjęli walkę z wymagającym rywalem. Ta tercja była wyrównana. Zmieniony został bramkarz. Krzysztofa Buczka zmienił na bramce Jacek Florczak który w tym dniu był lepiej dysponowany. Od tego momentu mecz bardzo się wyrównał. W strzelonych bramkach był remis 3:3

DSC 3010Dzisiaj 02.02.2013  kolejny mecz w ramach rozgrywek II Ligi Hokeja na lodzie. Hokejomania Sanok kontra KKH Kaszowski Krynica Zdrój.

Początek o godzinie 17.00 w sanockiej Arenie.

20 stycznia 2013 w Dębicy o godź 19.30 w ramach rozgrywek II ligi hokeja spotkał się CHEELOO Dębica i HOKEJOMANIA Sanok. Dębiccy kibice najbardziej lubią oglądać mecze tych dwu drużyn, ponieważ te dostarczają zawsze sporo emocji.

Trzecie starcie!

CE-300x157W najbliższą niedzielę 20.01.2013 na Lodowisku w Dębicy Spotkają się drużyny II ligowe, CHEELOO Dębica i HOKEJOMANIA Sanok. Będzie to trzecie starcie tych drużyn w tym sezonie. Mecz rozpocznie się o godzinie 19.30. Wszystkich kibiców Hokejomani zapraszamy do dopingowania.

DSC_276208.12.2012 Krynica gościła Sanockich Hokejomaniaków. Mecz rozpoczął się o godz. 19.00.

Drużyna z Krynicy jest niekwestionowanym liderem II ligi hokeja grupy wschodniej. Sanoczanie przyjechali do Krynicy  powalczyć, byli bardzo zmotywowani.

KKH Kaszowski Krynica-Zdrój kontra Hokejomania Sanok!

DSC_2762Kolejne spotkanie tym razem w Krynicy - Zdrój rozegrane zostanie 8 grudnia 2012, o godzinie 19:00. Gospodarze KKH podejmą drużynę Hokejomania Sanok. Drużyna z Krynicy jest niekwestionowanym liderem w grupie wschodniej II ligi. Hokejomania jedzie powalczyć.  Nie mają nic do stracenia.

hokejomania.pl to internetowy sklep hokejowy, w którym oferujemy łyżwy BAUER, REEBOK, CCM, BOTAS, TEMPISH. W sprzedaży posiadamy także sprzęt hokejowy takich producentów jak: BAUER, REEBOK, CCM, FISCHER, FRONTIER, VHV OPUS, RENFREW. W ofercie mamy także sprzęt IN LINE firm: BAUER, REEBOK, CCM i MISSION, oraz UNIHOKEJ firm: UNIBROS, Salming i X3M.

ikonka eksperci 10-18 ikonka dostawa   ikonka telefon 10-18ikonka eksperci 10-18 ikonka dostawa